Rok starý rozhovor s Debbie

5. srpna 2009 v 21:26 | Lenii |  News

Debbie Rowe, matka dvou dětí Michaela, žije s 11 psy na ranči v Kalifornii. Nyní promluvila, protože se jí nelíbí, že děti chodí ven bez šátků. "Zakrývat dětem tváře byl můj nápad, ne Michaela. To já dostávala po jejich narození výhružky smrtí." Objevilo se mnoho dohadů, že jsou Michael a Debbie rozhádádaní. Na to říká: "Michael a já jsme v pohodě. Nepotřebuju více peněz. Vídám ho i děti hodně často. Žijí teď v Las Vegas a to je jen 3 hodiny cesty."

Debbie promluvila i o početí dětí: "Paris byla počata umělou cestou v Paříži. Michael jí chtěl pojmenovat Princess, ale já si myslela, že je to blbý nápad. Po těhotenství s Paris jsem měla nějaké problémy a už jsem nemohla mít další děti. Michael byl moc smutný, protože chtěl více dětí."

Po půl roce zažádala o rozvod právě Debbie. "Chtěla jsem se rozvést, protože jsem chtěla zpět svůj život. Nezvládala jsem ten neustálý tlak okolí. On je ten génius. Ne já. Neumím ani zpívat, ani tančit. Bývala jsem extrovert, ale v tom manželství se ze mě stal introvert. Všude mě pronásledovali. Co jsem se rozvedla s Michaelem, bylo těžké začát někde pracovat. Personál v nemocnicích o mě prodával tisku zprávy. Když jsem byla těhotná, nabízeli lidem v mém okolí milionové sumy za to, aby mě vyfotili těhotnou. Sama jsem říkala své rodině, aby to udělali a užili si těch peněz. Ale oni odmítli. Odešla jsem z LA a začala pracovat s koňmi. Žiji o samotě a nikdo mě tu nezná." Debbie taky připustila, že má přítele. "Bude mi 50 a ráda bych zhubla, protože kdykoliv mě vyfotí do tisku, tak mě pomlouvají, jak strašně jsem přibrala."

Debbie nakonec dodává: "Jako dítě jsem nesnila o tom, že si vezmu Michaela Jacksona. Snila jsem o tom, že budu mít ranč s koňmi a to se mi vlastně, konečně podařilo. Trvalo to dlouho, ale dělám teď to, co jsem vždycky chtěla."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michelle Aff<3 Michelle Aff<3 | Web | 5. srpna 2009 v 22:08 | Reagovat

No jo no..:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.