News

Německý článek o MJ & They Don't Care About Us

15. srpna 2009 v 21:54 | Lenii

Film This Is It bude v kinech od 30.října 2009

15. srpna 2009 v 19:24 | Lenii
Film o Jacksonových nácvicích na koncerty a o jeho posledních dnech bude v kinech již od 30. října. "This is it vzniká za plné podpory Estate of Michael Jackson a vznikne ze záznamů stovek hodin zkoušek a záběrů ze zákulisí, které byly natočeny ve vysokém rozlišení a s využitím nejmodernějších technologií pro digitální záznam zvuku v průběhu příprav na chystanou sérii londýnských koncertů. Film, jehož některé scény budou zpracovány 3D technologiemi, poskytne jedinečný pohled na umělcovu kariéru a bude obsahovat rozhovory s některými z Jacksonových nejbližších přátel a tvůrčích partnerů," uvedla tisková mluvčí filmového distributora. Peníze, které film vydělá, budou věnovány organizaci Michael Jackson Family Trust, kterou Michael Jackson ve své závěti určil jako dědice svého veškerého majetku. "Naprostá většina materiálů, které budou ve filmu použity, byla natočena v červnu 2009 ve Staples Center v Los Angeles v Kalifornii a v The Forum v Inglewoodu v Kalifornii, kde se Jackson připravoval na plánovanou sérii padesáti koncertů This Is It. Film This Is It nabídne Jacksonovým fanouškům a milovníkům hudby po celém světě ojedinělý pohled do zákulisí na zpěváka samotného, jeho kariéru i na velkolepou koncertní show, která se chystala. Poskytne jim nezapomenutelné záběry doslova z první řady, které byly vybrány z rozsáhlého archívu záznamů," uvádí tisková zpráva distributora. "Lidé, kteří tyto záběry viděli, jsou ohromeni neuvěřitelnou kvalitou výkonů Michaela Jacksona," řekl ředitel Sony Pictures Entertainment Michael Lynton. "Tyto záběry historicky posledních okamžiků, během kterých zpíval a tančil na jevišti, představují tohoto legendárního umělce fantasticky působivým způsobem prostřednictvím křišťálově čistého obrazu a zvuku. Chápeme důležitost toho, aby výsledkem byl film, který bude skládat poctu Michaelovi jakožto umělci, a je nám velkou ctí, že můžeme spolupracovat s Estate of Michael Jackson na tom, abychom divákům věnovali dar v podobě záznamu jeho posledních vystoupení." Délka filmu ještě není známa, ale určitě se máme na co těšit!

Blanketa porodila Mexičanka

15. srpna 2009 v 19:22 | Lenii
Matkami všech Jacksonových dětí jsou zdravotní sestry. Jak uvedl magazín People, dosud neznámou matkou Jacksonova nejmladšího syna Prince Michaela II., přezdívaného Blanket, je zdravotní sestra z Mexika. "Michael chtěl přesně dopředu navržené dítě. Měl už dvě úžasné děti, ale chtěl jedno další a měl docela určitou představu o genetické výbavě, kterou mělo to dítě mít," uvedl podle agentury Famous Jacksonův blízký přítel pro britský deník. "Vybral si ji, protože měla latino kořeny, americké občanství a dost světlou pokožku. Líbila se mu, protože byla atraktivní a vypadala inteligentně. Živila se jako zdravotní sestra, což ho rovněž zaujalo,"prozradil Michaelův blízký přítel. Michael zdravotnici Heleně dvacet tisíc dolarů za to, že mu dítě donosí.

Výsledky pitvy budou zatím tajné

11. srpna 2009 v 12:15 | Lenii
I přesto, že už jsou kompletní výsledky pitvy Michaela Jacksona, nedozvíme se je do uzavření vyšetřování smrti. Vyšetřovatelé požádali koronera, aby zanechal výsledky pitvy zatím tajné. Jak dlouho poběží vyšetřování, se zatím neví.

This Is It v kinech po celém světě

11. srpna 2009 v 12:13 | Lenii
Sony Pictures Entertainment a Sony Music Entertainment dokončili přípravu speciálního projektu, tedy film o natáčení "This is it" dorazí do kin 30.10. V následujících týdnech budou informace o filmu zveřejněny na ofic. stránkách Michaela Jacksona. Zatím si oznámení můžete přečíst zde.

Článek o Michaelovi v novém Bravu

10. srpna 2009 v 12:45 | Lenii
Sorry za kvalitu ale mám posranej foťák :/ A v novém časopise In Touch je dvojstrana o Michaelových dětech.

Mark Lester: Jsem pravý otec Paris

10. srpna 2009 v 12:32 | Lenii
Kmotr všech dětí Michaela, a Michaelův přítel Mark Lester natočil video, ve kterém tvrdí, že je otcem Michaelovy dcery Paris. "Věřím, že Paris by mohla být má dcera. Michael mě soukromě požádal, abych daroval sperma a já to v Londýně udělal. Michael byl tehdy ženatý s Debbie Rowe, tak předpokládám, že já jsem otec a Debbie je matka. Když se podívám na obrázky dětí, Paris je mi podobná. Vystupuji teď s tím, protože se obávám o osud dětí. Byli jsme si velice blízcí, a chtěl bych mít s dětmi kontakt i do budoucna. Všechny ty děti jsou Michaela a já je moc miluji. Mezi mou rodinou a mými dětmi je jakési pouto s jeho rodinou a dětmi. Teď s nimi nemám kontakt a trhá mi to srdce." Na video se podívejte zde.

Lékaři vrátili mozek Jacksonově rodině.

9. srpna 2009 v 16:01 | Lenii
Lékaři vrátili rodině Michaela Jacksona mozek který několik týdnů testovali kvůli příčině smrti slavného zpěváka. Orgán bude nyní přidán k tělu a to pohřbeno. Kde přesně, se ale stále neví.

Lékaři mozek odebrali při pitvě 25. června. Nyní se do těla opět vrátí a ostatky muže budou pohřbeny.
Původně se počítalo s tím, že Jackson spočine ve Forest Lawn na Hollywood Hills v Los Angeles, a to dokonce v bezejmenném hrobě. Definitivně se však stále neví, kde bude tělo uloženo. Klíčovou roli hraje to, že k hrobu budou mířit tisíce fanoušků. Některá potenciální místa o nával stojí, jiná nikoliv.

Pohřeb bude zřejmě jen za přítomnosti dvou členů rodiny jako svědků tohoto aktu. Rozloučení proběhlo už před několika týdny.

Madonna vzdá v Praze poctu Michaelovi

8. srpna 2009 v 19:37 | Lenii
Královna popu Madonna vystoupí v rámci své letní koncertní šňůry Sticky & Sweet Tour 13. srpna v Praze na Chodově, kde jako v ostatních městech této letní koncertní šňůry vzdá poctu Michaelovi. Během jejího hitu ''Holiday'' se objeví na scéně Michaelův imitátor jenž zatančí na krátký mix skladeb "Jam", "2000 Watts", "Billie Jean", "Another Part of Me" a "Wanna Be Startin' Somethin' 2008" a nakonec Madonna o Michaelovi promluví jako o "jednom z největších umělců, jaké kdy svět poznal" a ukončí zvoláním "ať žije král". Video k tanečnímu vystoupení imátora a Madonnině krátké řeči k Michaelovi naleznete zde. Madonna vždy patřila mezi Michaelovy velké obdivovatelky a již na svém prvním turné zazpívala během svého megahitu ''Like a Virgin'' část písně ''Billie Jean'' s upraveným textem, jehož záznam je na videu zde. Více informací o Madonnině koncertu naleznete na webu Madonna News.

Stevie Wonder o Michaelovi

8. srpna 2009 v 19:35 | Lenii
Píseň Stevie Wondera 'In the Arms of God' se nyní stala oficiální vzpomínkovou písní tohoto umělce. "Ztratili jsme někoho velmi speciálního. Dosud jsem se k tomu nevyjadřoval a pořád poslouchal televizi a ostatní lidi, jak mluví o různých věcech. Chtěl bych, aby svět a lidé nezaměnili to, co je opravdu podstatné. To nejdůležitější je hudba. Ať řejněte cokoliv, nevrátí nám ho to. Oslavou jeho hudby ho budeme mít ale stále naživu a jeho odkaz. I když milujeme život, nikdo tu nebude věčně. Vše, co můžeme, je žít co nejlépe, dělat svět lepším - a milovat život."

Fanoušci navrhují Michaela na Nobelovu cenu míru

6. srpna 2009 v 12:57 | Lenii
"Denně dostáváme stovky e-mailů s podpisy z celého světa," potvrdil ve středu Jacob Knudsen, mluvčí Nobelova výboru v Oslo. "Michael Jackson se celý život neúnavně a vytrvale zasazoval o zlepšení životních podmínek dětí i celého lidstva," uvádí internetová petice. Členové výboru však podobné požadavky okamžitě odmítli.

"Je vyloučeno, aby Jackson cenu dostal. Za prvé se ji nemůže obdržet mrtvý a za druhé právo navrhovat náleží vybraným jednotlivcům a skupinám, například předchozím laureátům, poslancům či vědeckým institucím," upozornil Geir Lundestad, ředitel Nobelova ústavu. Dodal, že lobbování v něčí prospěch není výjimkou.

Rok starý rozhovor s Debbie

5. srpna 2009 v 21:26 | Lenii

Debbie Rowe, matka dvou dětí Michaela, žije s 11 psy na ranči v Kalifornii. Nyní promluvila, protože se jí nelíbí, že děti chodí ven bez šátků. "Zakrývat dětem tváře byl můj nápad, ne Michaela. To já dostávala po jejich narození výhružky smrtí." Objevilo se mnoho dohadů, že jsou Michael a Debbie rozhádádaní. Na to říká: "Michael a já jsme v pohodě. Nepotřebuju více peněz. Vídám ho i děti hodně často. Žijí teď v Las Vegas a to je jen 3 hodiny cesty."

Debbie promluvila i o početí dětí: "Paris byla počata umělou cestou v Paříži. Michael jí chtěl pojmenovat Princess, ale já si myslela, že je to blbý nápad. Po těhotenství s Paris jsem měla nějaké problémy a už jsem nemohla mít další děti. Michael byl moc smutný, protože chtěl více dětí."

Po půl roce zažádala o rozvod právě Debbie. "Chtěla jsem se rozvést, protože jsem chtěla zpět svůj život. Nezvládala jsem ten neustálý tlak okolí. On je ten génius. Ne já. Neumím ani zpívat, ani tančit. Bývala jsem extrovert, ale v tom manželství se ze mě stal introvert. Všude mě pronásledovali. Co jsem se rozvedla s Michaelem, bylo těžké začát někde pracovat. Personál v nemocnicích o mě prodával tisku zprávy. Když jsem byla těhotná, nabízeli lidem v mém okolí milionové sumy za to, aby mě vyfotili těhotnou. Sama jsem říkala své rodině, aby to udělali a užili si těch peněz. Ale oni odmítli. Odešla jsem z LA a začala pracovat s koňmi. Žiji o samotě a nikdo mě tu nezná." Debbie taky připustila, že má přítele. "Bude mi 50 a ráda bych zhubla, protože kdykoliv mě vyfotí do tisku, tak mě pomlouvají, jak strašně jsem přibrala."

Debbie nakonec dodává: "Jako dítě jsem nesnila o tom, že si vezmu Michaela Jacksona. Snila jsem o tom, že budu mít ranč s koňmi a to se mi vlastně, konečně podařilo. Trvalo to dlouho, ale dělám teď to, co jsem vždycky chtěla."

Po Michaelovi je pojmenován kráter na Měsíci

5. srpna 2009 v 21:19 | Lenii
Michael Joseph Jackson je nové jméno 22 km velkého kráteru na Měsíci, který byl dosud znám jako Posidonius J. Kráter je možno vidět ze Země. Nachází se v Lacus Somniorum (33.8 N 30.7 E). Podle The Lunar Republic Society byl Michael vlastníkem několika parcel na Měsíci, které zakoupil v roce 2005. Více informací se dozvíte zde.

Kalendáře pro rok 2010

5. srpna 2009 v 15:07 | Lenii
Oficiální kalendář za 279kč. K zakoupení Zde


Neoficiální kalendář za 299kč. K zakoupení Zde

Michael Jackson se po smrti dočká další videohry

5. srpna 2009 v 9:43 | Lenii
Společnost MJJ Productions již prý několik měsíců pracuje na videohře s Michaelem Jacksonem. Ten zemřel ve čtvrtek 25. června, nicméně před svou smrtí ještě stačil namluvit všechny potřebné texty. Popová hvězda videohře propůjčila nejen svoji tvář, ale i hlas a největší hity. Další podrobnosti nejsou zatím k dispozici. Víme jen to, že by hra měla vyjít o letošních vánocích pravděpodobně na PlayStation 3 a Xbox 360.

Nebude to poprvé, co se Jackson podílel na vývoji videohry. V roce 1990 vypustila společnost Sega automatovou mlátičku Michael Jackson's Moonwalker podle stejnojmenného filmu, která se později dostala na herní konzole. Ve hře jsme se chopili samotného zpěváka a jeho typickými tanečními pohyby jsme likvidovali nepřátele, abychom zachránili uneseného chlapce před zlým drogovým dealerem.


Michael Jackson byl také vášnivým hráčem videoher a nebál se za ně utratit statisíce dolarů. Sám také vlastnil rozsáhlou sbírku herních automatů. V rozhovoru pro britský deník Telegraph se dříve svěřil, že rád hraje mlátičky, například Mortal Kombat.

Akon o Michaelovi

4. srpna 2009 v 12:41 | Lenii
Během několika minulých let Akon s Michaelem spolupracoval ve studiu. Podle něho Michael natočil dlouhé dny materiálu, ale Akon teď nechce vzpomínat na hudbu, chce vzpomínat na Michaela jako člověka. "Můj oblíbený moment je naše setkání. Neočekával jsem, že bude tak v pohodě. Slýcháváte o něm, že s ním mluvíte jen přes někoho, že má své manýry a nedá se s ním mluvit. A tak jsem za ním šel se strachem do pokoje s jeho bodyguardem a ten mu říká: Hej Miku, je to Akon. Michael se otočil a naprosto v klídku se zeptal, jak se mi daří a že mě chtěl dlouho potkat. A objal mě. Já byl úplně v šoku a říkal mu, že to já bych měl být polichocen. Sedli jsme si a dlouho si povídali - o Africe, o mé nadaci, o hudbě, o ženách. Ten den byl úžasný. Byla s nim opravdu sranda, povídal vtipy. Opravdu se rád bavil."


Děti do péče dostala Katherine Jackson

3. srpna 2009 v 20:26 | Lenii
O děti nedávno zesnulého amerického zpěváka Michaela Jacksona se i v budoucnu bude starat jejich babička Katherine Jacksonová. Soudce v Los Angeles ji určil trvalou opatrovnicí tří potomků popové legendy.

Devětasedmdesátiletá Jacksonová se na tom již minulý týden dohodla s biologickou matkou dvou starších dětí, Jacksonovou první manželkou Debbie Rowe.

Amy Winehouse o Michaelovi

3. srpna 2009 v 13:35 | Lenii
Zpěvačky Amy Winehouse se zeptali, kdo je její oblíbený hudebník. Odpověděla, že Michael, protože je to jediný hudebník, v jehož magický talent věří.

Michaelova rukavice má nového majitele

3. srpna 2009 v 12:44 | Lenii
Michaelova rukavice se prodala na online aukci Ebay za neuvěřitelných 99.100 dolarů. Tuto rukavici navrhl Bill Wheaton a Michael ji nosil celé Victory turné a také když si šel pro svých 8 sošek Grammy za album Thriller. Michael ji věnoval televiznímu moderátorovi Dicku Clarkovi. Aukce se zúčastnilo 7 lidí, kteří se 295x přehodili.


Figurína Michaela Jacksona

3. srpna 2009 v 10:53 | Lenii
9.7.2009 byla v muzeu Madame Tussauds odhalena socha Michaela Jacksona. Zpěvák je v póze jako na plakátu k turné "This Is It".

 
 

Reklama